.

.

HUOQILIN Капење Барел, Децата Возрасни Свитлива Појас Автоматски Греење Кофа, апарати за Домаќинство Тело Задебелување Затоплување Преземање на Барел

HUOQILIN Капење Барел, Децата Возрасни Свитлива Појас Автоматски Греење Кофа, апарати за Домаќинство Тело Задебелување

DEN 1644.00

Пристапност
Во достапна форма

Бесплатна инсталација виткање бања, мала област, 2 секунди пати, опкружен со заклучување на топло преносни складирање.Одберете го PP / TPE силиконски материјал, безбедност материјал, издржлив и стабилизира.Голем простор, интегрирани во калапи, брчки, висока температура и висок притисок, крути шевовите.Тоа може да се користи на отворено / затворен, заштеда на простор и вода, многу лесен и пренослив, и лесно да се продавница.Трајни и лесни да се чистат, на надувување перница, backrest и столовите се многу удобно.Можете да ја рашири ги нозете слободно во водата.Можете да се впие во када, млеко бања, цвет тенџере, и можете да го направи тоа во едно бебе базен.Погоден за висок комфор дизајн, широк спектар на апликации : солена вода, мраз, вода, бања пена и бања масло; возрасни бања, детски базен, семејство, патувања, итн.Ова ќе биде добар подарок за вашето бебе или вашите пријатели и семејство.Идеален за семејни патувања.Простор за заштеда, мобилни, свитлива, надувување, висок квалитет и добра запечатување, пространа простор, лесно за чување облека и се користи за чување на играчки, автомобили садовите за складирање, стабилни и не се тресе, се безбедни за употреба.Овој пакет содржи само виткање кадата и не содржи декоративни предмети наведени на сликата.Материјал : Висока Густина Nylon Brand : Цвет Flower Size : Висок 65cm ширина 70cm Applicable луѓе : деца / adultcolor : blue Material : Waterproof Color Класификација : Blue G (екстра големо) шест дебели слоеви?Капење Кофа Тип : Ориентирана Бања Кофа / Bidet Tip : Бидејќи производот ќе биде resealed веднаш по производство на пакување, ќе има мала мирис на ПВЦ материјал за прв пат.Ова е нормална појава, не грижете се за тоа.Тоа може да се отстрани со миење со чиста вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент