.

.

Нерѓосувачки Челик Пржење Кошница Круг Мрежа Масло Цедилка Готвење Colander Кујнски Алатки

Нерѓосувачки Челик Пржење Кошница Круг Мрежа Масло Цедилка Готвење Colander Кујнски Алатки

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е инстант флексибилни од суштинско значење кујнски помошник.Нерѓосувачки челик материјал се помогне на рачка остане кул на допир.Отпорен на корозија и лесно да се чисти.Совршен за контрола дел големини и ќе биде идеален за дома, бар, кафулиња и ресторани.Дизајниран со мрежа дното, е погодно да се стекнат со кнедли, тестенини, грашок и друг зеленчук од вода или масло.Description This пржење кошница е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, безбедно и издржлив, лесен за чистење и користење, перат и еднократно.Оваа кошница може да се широко се користи за пржење многу храна, пристапни и практични.Кошница може да се нурне во право во fryer и да се создаде нешто вкусно.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Големина : 16.5 x 8.5 x 8cm.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Тоа е инстант флексибилни од суштинско значење кујнски помошник.- Отпорен на корозија и лесно да се чисти.- Нерѓосувачки челик материјал се помогне на рачка остане кул на допир.- Совршен за контрола дел големини и ќе биде идеален за дома, бар, кафулиња и ресторани.- Дизајниран со мрежа дното, е погодно да се стекнат со кнедли, тестенини, грашок и друг зеленчук од вода или масло.Пакет Including1 x пржење кошница.

Главните карактеристики

Избор на клиент