.

.

Хајнц Жолта Синап Една Служи Пакети (ct 200 Парчиња)

Хајнц Жолта Синап Една Служи Пакети (ct 200 Парчиња)

DEN 1819.20

Пристапност
Во достапна форма

Двесте пакети на Хајнц Жолта Сенф Еден Служат.За совршен баланс на вкус и танг.Лесно & удобен контрола дел пакети.Нуди густа и богата со вкус што се очекува од Хајнц.Додадете tangy сенф вкус да хамбургери, топли кучиња и сендвичи.Уверение Кошер сенф.Премиум ХАЈНЦ квалитет во лесен пакет : KRAFT ХАЈНЦ дел контрола на производите се испорачуваат одличен вкус без да се расправаме на големи или неуредна контејнери.

Главните карактеристики

Избор на клиент