.

.

Клипови 5pcs Rotatable ПОП Стока Знак Екранот Клип Носителот со Стенд

Клипови 5pcs Rotatable ПОП Стока Знак Екранот Клип Носителот со Стенд

DEN 667.20

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Пластика.Тип : Мемо Клип.Пакет се вклучени 5pcs Материјал : пластични Clip length : 3-1/8inches.Вкупно максимална : 6-1/8inches.Стојат дијаметар : 3-1/2inches Со налепница на под издржи, може да се застане на добро Објект специфики : Материјал : Plastic Type : Мемо Клип.

Главните карактеристики

Избор на клиент