.

.

Домашно милениче-Некогаш Природни Замрзнување Суши Мачка Храна Сурово Месо Затворен 60% Протеини 20% Масти Жито Слободни Поддршка на Имунолошкиот Здравје, Сите Фази

Домашно милениче-Некогаш Природни Замрзнување Суши Мачка Храна Сурово Месо Затворен 60% Протеини 20% Масти Жито

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

【КВАЛИТЕТ на ИСХРАНА】:се Осигура вашата мачка има сите протеини и исхрана тие треба со ПЕТ-НЕКОГАШ Замрзнување-Сушени Суровини Мачка Храна!Нашите ограничени состојка мачка храна содржи 60% зајакот,18% пилешко,зајакот срце, зајакот црниот дроб, лосос масло, цело јајце во прав,грашок, влакна, итн за да се обезбеди највисоко ниво на протеини-богато со месо и квалитетот на исхраната за вашата мачка. 【СИТЕ ПРИРОДНИ ЗАМРЗНУВАЊЕ СУШИ МАЧКА ХРАНА】 : месо содржина е до 96%, протеини со содржина е до 65%, а на хранливи содржина е до 4%.Жито бесплатно,без додаден спојници,ароми или донел нус-производи, некогаш!Користење на високо-квалитетни месо извори, појавување на коските, внатрешни органи, и хранливи материи, научно proportioning, целосно да ги исполнува раст на потребите на мачки семејства. 【МАЧКА ХРАНА СО ИМУНОЛОШКИОТ систем за ЗДРАВСТВЕНА ПОДДРШКА】:Специјално додадена β-Glucan & Mannan поддржува подобри имунолошкиот здравје за вашето домашно милениче со подобрување на апетитот и варењето на храната, ослободување од алергии, различни кожата и грбот, здрави заби и непца, поголема издржливост и виталност и здрав имунолошки систем. 【СУРОВА ИСХРАНА ADN ПОГОДНОСТ】-Враќање на мачката природни навики за јадење, се грижи за мачката на цревата и желудникот, здравство, нема повеќе измет смрдлива мирис, ефикасно контрола на солза знаци и црна брада.Без разлика дали сте во потрага за лекување или комплетна, избалансиран оброк, нашата природна мачка храна е токму она што ви треба!Тоа обезбедува сите хранливи материи за здрав, вкусен оброк. 【САМО НАЈДОБРИТЕ】:најбезбедните сублимација сушење метод е усвоен, а тоа е брзо замрзнати да -40℃, и водата е sublimated во низок притисок и ниско-температурна средина, и целосно да ги задржи хранливите состојки.Тие се создаваат во залак големина парчиња и потоа брзо замрзнување-сушени за поддршка на непобедлива хранливи материи задржување и вкус вашата мачка ќе го сакам!.

Главните карактеристики

Избор на клиент