.

.

4Pcs/12PcsToilet Седиште Браник Замена на Комплет, Универзална Замена Тоалет Браници Влошки со Силно Лепило, Тоалет Седиште Баферот за Дома и Хотелски

4Pcs/12PcsToilet Седиште Браник Замена на Комплет, Универзална Замена Тоалет Браници Влошки со Силно Лепило,

DEN 1824.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : браник е изработен од пластика, издржлив и не деформација, обезбедува добар амортизирање и го заштитува вашиот тоалет седиште, намалување на бучавата, ја подобрува стабилноста на седиштето.Висок-квалитет Браници : Може да се користи за долго време.Со силно лепило влошки, на заптивка подлога ја зголемува силата и стабилноста на седиштето.Тоа ќе направи да се чувствувате поудобно кога сте со користење на тоалет.Функција : Со силно лепило подлога за зголемување на тоалетот седиште висина, чувајте го сув и чист, намалување на бучавата и за заштита на тоалет површина од триење и гребнатини, го направи тоа да се користи за долго време.Лесен за употреба : Чувајте тоалетот седиште прстени чиста и сува, кора исклучите авто-лепило задната страна на браник, и држи го на рамна површина на тоалет седиште прстени, притиснете тешко и го користат 10 минути подоцна.Големина : 5x2cm, Овие тоалет браник колекции се во универзален дизајн,може да се користи за повеќето тоалети.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетни Пластични материјал, издржлив и sturdy Provide голема визуелниот и заштита на вашиот тоалет седиште well Easy да се инсталира, лесен за употреба.Погоден за повеќето модели на тоалет seats Specification : Тип : Тоалет Седиште Buffers Color : White Material : Plastic Size : 5x2cm Package се Вклучени : 1 set/3set Тоалет Седиште Buffers Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Type:
Toilet Seat Buffers
Color:
White
Material:
Plastic
Size:
5x2cm
Package Included:
1 set/3set Toilet Seat Buffers :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3cm differences due to manual measurement. :
Избор на клиент