.

.

Храна за Складирање Сад,JUSTDOLIFE 4PCS Глупак Складирање Кутија Креативни Пластични Тестенини Сад Кујна Храна Канистер

Храна за Складирање Сад,JUSTDOLIFE 4PCS Глупак Складирање Кутија Креативни Пластични Тестенини Сад Кујна Храна

DEN 242.40

Пристапност
Во достапна форма

Дизајн : храна складирање кутија е јасна, лесно можете да го видите она што е внатре.Една Големина : L*W*H : 29*9.5*6cm(11.42*3.74*2.36 во).Примена : складирање канистер е одлична за содржат тестенини, грав, ореви, мирудии, салати, овошје и така натаму.Задржи свежа : Оваа храна контејнер со запечатување капак може да се задржи вашата свежа храна во фрижидерот.Материјал : Направен од високо квалитетни PP пластика, не-токсични и трајни производи за употреба.Боја : Clear Material : PP plastic Single Големина : L*W*H : 29*9.5*6cm(11.42*3.74*2.36 во)Пакетот Вклучува : 4 x Глупак складирање box Note : - Noddle и друга храна не се вклучени.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including4 x Глупак складирање кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент