.

.

Peacecolor Ноктите Комплет Акрилик Сет за Почетници Бел Јасен Сјај Акрилик Прав Поставување на доградба на Акрилни Нокти Четки Помине Уметност Совети Пракса Прст Форми

Peacecolor Ноктите Комплет Акрилик Сет за Почетници Бел Јасен Сјај Акрилик Прав Поставување на доградба на Акрилни

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

На доградба на акрилни Нокти Комплет : професионални акрилни нокти комплет доаѓа со 3 акрилни бои во прав, 12pcs помине декорација во прав, помине уметност decals, пракса прст и нокти tools.Тоа е погодна за двете професионални помине уметност и ноктите стартер.[ЗАБЕЛЕШКА : за полнење не inlcude акрилик течност , pls го купите одделно.].Квалитетот Акрилик Прав : направена е направен на сигурно, не-токсични материјали со низок мирис.Обезбедување на беспрекорна конзистентност, супериорен во однос на лепливоста, само-израмнување и балон-бесплатна апликација, и доставување на исклучителна сила, издржливост.Сјајот & Помине Rhinestones : Ова помине комплет содржи 12 бои, сјај акрилик во прав и 2 кесички од декорација rhinestones, можете да додадете поставен од страна на мешање акрилик прав да се создаде уникатен и пенливи помине екстензии или ноктите резба.Лесен за Користење : Ова доградба на акрилни нокти систем не треба да се излечи од било помине светилка, кој си дозволи да го созд помине проширување во пократко време.Со соодветна апликација, таа може да трае 2+ недели.Услуги на клиентите : Секој проблем, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници прво.Ние секогаш ќе се задржи активно да се реши проблемот за вас и да ви даде задоволни решение!.

Главните карактеристики

Избор на клиент