.

.

Rimi Закачалка Избрани Боја Памучна Ткаенина Polka Точка Лак Клун Клипови Косата Додаток Пакет на 6

Rimi Закачалка Избрани Боја Памучна Ткаенина Polka Точка Лак Клун Клипови Косата Додаток Пакет на 6

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Девојки Избрани Боја Памучна Ткаенина Polka Точка Лак Клун Клипови.Пакетот Вклучува : Пакет од 6 Мерење Прибл : 3.5 cm Боја вклучува во Пакет : Во Сина и Розова.Достапни Боја : Избрани Боја.Достапни Големина : Една Големина.Бојата Може Малку Да Се Разликуваат Од Сликите.Објектот Нова Состојба со Ознаки Девојки Избрани Боја Памучна Ткаенина Polka Точка Лак Клун Клипови Деца Деца Коса Клип Фризура Фенси Фустан Кој Одлично За Лице И за Секојдневна Употреба Тема : Партија Носат Достапни Боја : Избрани Боја Достапни Големини : Една Големина Пакет Вклучуваат : Пакет од 6 Мерење Прибл : 3.5 cm Боја вклучува во Пакет : Во Сина и Розова боја се Одлична за Сите Забави и Прослави Совршен за Облекување Стил : Коса Клипови Материјал : Мешавина Влакна Боја Може Малку да се Разликуваат Од Сликата.

Главните карактеристики

Избор на клиент