.

.

На доградба на акрилни Нокти Комплет Акрилик Прав и Течност Сет за Нокти Продолжување Сјајот Акрилик Прав Мономер Течни Сет за Почетници француски Помине Совети з?

На доградба на акрилни Нокти Комплет Акрилик Прав и Течност Сет за Нокти Продолжување Сјајот Акрилик Прав Мономер

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Професионални Акрилни Нокти Комплет : Оваа заврши на доградба на акрилни нокти комплет вклучува сè што ви треба да направите за на доградба на акрилни нокти, 3 акрилни бои во прав(јасна,бела,розова), 120ml акрилик течност, 12 бои на сјајот прав, лажни нокти совети,пракса прст,помине уметност кристал и други основни помине уметност tools.Совршен за двете професионални помине техничар и DIY помине стартер љубовник.Професионални Акрилни Прав и Течност во Собата : Coscelia на доградба на акрилни нокти систем развиен со не-yellowing формула, балон-слободен полимери, обезбедување беспрекорна конзистентност, супериорен во однос на лепливоста, и исклучителна сила, обезбедување природен изглед да помине додатоци. 12 Бои, Сјај во Прав : Ова доградба на акрилни нокти комплет inlcudes 12 различни бои, сјај во прав, шарени и згодна, парична казна и сјајна, мешање со акрил прав да се создаде уникатен и пенливи помине екстензии или ноктите резба,со додавање на повеќе поставен на ноктите.Лесен за Користење : Coscelia на доградба на акрилни нокти систем не треба да се излечи со ноктите светилка, која може да се избегне оштетување на ноктите.Вие само треба да чекаат за 5-8 минути се додека не се исуши природно.Оваа доградба на акрилни нокти комплет е погодна да се создаде нокти екстензии ,издлаби 3 D цвеќиња, или се меша со блеска или sequins и додадете кристал за извонредни резултати.Услуги на клиентите : Ние и ветуваме да им обезбеди на сите наши клиенти со одлични производи и услуги.Ако има било какви проблеми со доградба на акрилни нокти за полнење, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.Ве молам, оди напред и да го направи купување, со целосна доверба.Боја : Бела/Розова/Јасни.Ова акрилик прав меур-слободен полимер нуди беспрекорна конзистентност и супериорен во однос на лепливоста.На акрилик течни беше супериорен во однос на лепливоста,формулиран со УВ стабилизатори за да се обезбеди боја јасност и да се спречи yellowing или dulling. 12 Бои shinny сјајот во прав прави вашите нокти bling-bling и додава атрактивни сјај, што ќе биде око-catcher во секоја прилика, и носи вашиот шарм со овој доградба на акрилни нокти за полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент