.

.

Бебе Превозникот за Новороденче,Младата Половината Столче Седиште за Новороденче со Прилагодливи Рака,Бебе Превозници Ергономски за 2-48 Месеци Години,Совршен за Н

Бебе Превозникот за Новороденче,Младата Половината Столче Седиште за Новороденче со Прилагодливи Рака,Бебе Превозници

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【БЕБЕ ПРЕВОЗНИКОТ СО ПОЛОВИНАТА СТОЛЧЕ】Оваа Превозникот има вашето бебе, така удобно дека генерира помалку рамо товар.Според различните возрасти на децата, бебе Превозникот со Половината од Изметот може да обезбеди различни методи на употреба, само за да се заштити бебето е здрав развој. 【ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН】Ова бебе прашка е лесно да се носат на и надвор.Родителите може да се ослободи своите раце да ги преземе други предмети кога тие се со користење на Бебето Превозникот.Обезбеди бебиња со повеќе простор за активности и пошироко видно поле.Во исто време, тоа им овозможува на бебињата и на родителите да се движат пофлексибилно и погодно. 【НАДГРАДБА МАТЕРИЈАЛ】На младата превозникот направени од надградба на премиум памук и мрежа, кој го даде бебето на повеќето нежна грижа и заштита на бебето е деликатна кожа од штета. 【ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА】Нашите деца Превозникот со прилагодлива големина е погоден за деца на возраст од 3-36months и мерење 22lb-40lb.Прилагодлива големина на рамо, рака и половината појас кој е погоден за сите тип на тело,100% се Грижи за Родителите. 【НАЈДОБАР ПОДАРОК】Тоа е најдобар избор со бебе за пешачење, референци, патува, семејството одење, и тоа е исто така одличен подарок за семејството и пријателите на Различни празници.Ние се стремиме да се обезбеди врвен квалитет и вредност, 100% гаранција за квалитет.Бебе Превозникот за Новороденче, Младата Превозникот со Половината Столче Седиште БОЈА***Црна и Сива***Лесно да се Носат : Со едноставен дизајн, што го прави лесно да се wear GOOD ПОДАРОК***Можете да го носат вашето бебе од себе, добар избор за семејството одење и совршен подарок за.

Главните карактеристики

Избор на клиент