.

.

Laminator A3 A4, OL381C Laminator Машина 5 во 1 Термички и Ладно Laminating со Џем Ослободување ABS Функција, Машина, Агол Позаоблена, 16 Laminating Пошта за Дома, Канцеларија и Училиште

Laminator A3 A4, OL381C Laminator Машина 5 во 1 Термички и Ладно Laminating со Џем Ослободување ABS Функција,

DEN 935.76

Пристапност
Во достапна форма

Приклучок на напојување кабел во штекерот и притиснете го копчето за ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ на laminator да се сврти на моќ.Користете Машина и Агол Позаоблена да заврши на ламинат пошта доколку имате потреба.4 инчен, 9*14.По 3-5 минути , кога Зелено Светло се пали, се стави на Торбичка во машина.ПОШИРОК ОПСЕГ на АПЛИКАЦИЈАТА : Бесплатно 16 термички laminating пошта со 4 различни големини : 12*18 инчи, 9*11.Црвената Светлина е Моќ осветлени.4 ВО 1 РАЗНОВРСНА : Совршена комбинација на laminator, хартија машина и агол позаоблена, што изработката работа неверојатно лесен и удобен, особено за на училиште и користење; единствена машина со заклучување дизајн ви овозможува да се намали 8 A3 листови (за 50mil) одеднаш; оние laminators со хартија, ножици не може да се постигне оваа функција; исто така можете да ја заклучите машина за да се спречи децата од добивање повредени.Стави хартија во машината.3 инчен; на laminator поддржува максимална ширина на 13 инчен хартија и им овозможува на документи со повеќе големини да се позлати; на пример, разгледници, визит-карти, слики, постери; режим На мирување почнува по 30 минути без работа, намалување на потрошувачката на енергија.По машина престана, ве молиме да го отстраните торбичка, како е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент