.

.

Hynet Јаже Пребивање Ограда Оркестарот Дете Качување Безбедност Нето Игралиште Оградата Водоотпорен Коноп Јаже Нето Затворен Скалило Балкон Заштитна Нето Градина Ha

Hynet Јаже Пребивање Ограда Оркестарот Дете Качување Безбедност Нето Игралиште Оградата Водоотпорен Коноп Јаже

DEN 451.20

Пристапност
Во достапна форма

Редовно да ги проверите за безбедност на мрежата за безбедност опасности предизвикани од различни надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста. ★Дете Заштитна нето умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, долг животен век, носивоста и до 300 килограми, повеќе издржлив, лесен за инсталација и лесен за расклопување сместите удобно.★Безбедност нето жица со дијаметар од 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3. ★деца качување товар нето обезбедува безбедно игри средина за деца,јаже нето исто така, може да ефикасно да се спречи децата глави, телото преку песната и здрав за внатрешна и надворешна балкон по скалите за да се осигура безбедноста на децата.Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете и-мејл на " контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор☜☜БЕЗБЕДНОСТ TIP1.

Главните карактеристики

Избор на клиент