.

.

WD2U Девојки 4 Црвено Црна Дама Грешка & Daisy Кристал Коса Поклон Алигатор Клип

WD2U Девојки 4 Црвено Црна Дама Грешка & Daisy Кристал Коса Поклон Алигатор Клип

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Дама Грешка и Daisy Печати Grosgrain Лента Лак со Кристал Завиткани Центар.Лак Мерки Околу 4.5" со 3.5" Дама Грешка и Daisy Печати Grosgrain Лента Лак со Кристал Завиткани Центар; Лак Мерки Околу 4 1/2" од 3 1/2" во Прилог И на 2 1/4" (55 mm) Алигатор Клип со Заби; Не бидете Заведени од Поевтини Увозот - Овие Коса Лакови се Поединечно Страна Направени во САД за Супериорен Квалитет и Дизајн!Безбедност Забелешка ~ Некои Коса Додатоци може да имаат мали парчиња.Никогаш место мало дете во кревет или да се остави без надзор, а го носи овој производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент