.

.

Samsung Галакси Забелешка 10+ Плус N975 6.8 Андроид 256GB паметен Телефон (Продолжува) (Сребро, Т-Мобиле)

Samsung Галакси Забелешка 10+ Плус N975 6.8 Андроид 256GB паметен Телефон (Продолжува) (Сребро, Т-Мобиле)

DEN 10799.76

Пристапност
Во достапна форма

6.8" Quad HD+ Динамичен AMOLED Екран.Стерео звучници за звук од AKG Сараунд звук со Dolby Atmos технологија Слушалки звук од AKG.Задна Камера : 12 MP Telephoto Камера, 12 MP Широк агол на Камерата, 16 MP Ултра Широк Камерата Предна Камера : 10 MP Selfie Камера. 12 GB RAM меморија со 256 GB внатрешната меморија.Оперативен СИСТЕМ Андроид 9 (Пита).Оваа Samsung Галакси Забелешка Плус 10 N975 U 256 GB Фабрика Отклучен паметен Телефон е во ново-друга состојба.Тоа е 100% се функционални и во близина совршен козметички состојба со можност за неколку лесни коса марки.Тоа НЕ доаѓа во оригинална амбалажа.Комуницира ефективно со овој отклучен Samsung Галакси Note10+ паметен телефон.На 12 GB на RAM меморија обезбеди брзо брзина на обработка, додека 256 GB хард диск нуди доволно простор за складирање за медиуми и документи.Оваа Samsung Галакси Note10+ има 4300 m Ah батерија која овозможува интелигентна енергија за сите-ден користите и Bluetooth конективност ви овозможува пристап до музика и други медиуми за безжично.

Главните карактеристики

Избор на клиент