.

.

Bobblei 1 Пакет со Правосмукалка Делови Филтер Замена За Dyson HEPA Пред Моторни Дел Број 90540101 905401-01 Dc04 Dc05 Dc08 DC19 DC20 DC21.

Bobblei 1 Пакет со Правосмукалка Делови Филтер Замена За Dyson HEPA Пред Моторни Дел Број 90540101 905401-01

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Замена За : Дел # 90142-02, 921623-01, 901420-01, 904979-02, 905401-01, 905401-01, 901420-02. Одговара За МОДЕЛИ DC14,DC-14. Направени од HEPA филтер хартија,,.Висок квалитет на замена на филтер за кои може да се употребуваат и перат.Филтри одржување за чистење перформанси, додека намалување на прашина во воздухот кој го дишеме.Лесно да се отстрани и замени, како дел од рутинска одржување.Како Да Чистење на Филтерот : 1.отстранување на отпадоци со притискање на бин ослободување копче2.отворете го бин вратата за да го испразните bin3. сега притиснете и подигнете го блокираат или ослободување tab4 .отстранување на филтерот со алчни жолта tab5.чистење на соба беше филтер со допирање против вашиот ѓубре container6.за да ја инсталирате филтер, притиснете на метален филтер лост,со страната на филтер и да се поттикнат на филтер надолу,филтер врата нема да се затвори доколку на филтерот не е инсталиран correctly Compatible со моделот : За DC05 DC08 Package Вклучувајќи : 1x Пред Моторни филтер 1x Пост Моторни филтер 100% сосема нов и висок quality Specifications : Материјал : Plastic Blue Дијаметар : прибл.14cm/5.51 in Yellow Дијаметар : прибл.15.2 см/5.98 in Color : Сина, Yellow Quantity : 2 парчиња/set.

Главните карактеристики

Избор на клиент