.

.

BOBOHOO Јога Тркала за Болка во Грбот, Назад Ролери Јога Тркала за Протега и ги Зајакнува Мускулите на Јадрото, 13x5.5 Инчен Весел Тркала за Најсилните & Повеќето Удобно Јо

BOBOHOO Јога Тркала за Болка во Грбот, Назад Ролери Јога Тркала за Протега и ги Зајакнува Мускулите на Јадрото,

DEN 1274.40

Пристапност
Во достапна форма

Тие работат заедно за да се постигне совршена комбинација на безбедност и внатрешни сили.Ова исто така го држи на телото мека и флексибилност, со што врати се чувствува силен и енергичен. 5-инчен јога воланот е лесен и многу издржливи, поддршка 330 килограми без свиткување или мешање во употреба.Безбедност и Внатрешна Сила Јога бара ефективно користење на coccyx adduction, iliac истегнување, предниот бедрото истегнување, бедрото внатрешна ротација, нога фондацијата, градите се протега, рака внатрешна ротација, рамо заеднички проширување, итн.ПОДОБРУВАЊЕ на држењето на ТЕЛОТО : им помогне да се заврши различни јога движења, така што ' рбетот flexion и проширување, така што на човечкото тело да се одржи мека и флексибилност, вежбање теле мускулите, да ја прошири и на предната страна на бедрото, ќе се направи нозете изгледаат природно, повеќе мека и избалансирано.СВЕТЛИНАТА и ИЗДРЖЛИВИ : На 13x5.Тоа исто така ја зголемува енергијата во рацете и зглобовите, кое е големо олеснување за главата.

Главните карактеристики

Избор на клиент