.

.

Рамка Компанија Раскошен Стара Шик Фотографија/Слика/Постер Рамка со МЕДИЈАПАН Поддршка Одбор Орев Рамка со Црна Мат 7Х5 за 5 X3.5 Слика

Рамка Компанија Раскошен Стара Шик Фотографија/Слика/Постер Рамка со МЕДИЈАПАН Поддршка Одбор Орев Рамка со

DEN 303.60

Пристапност
Во достапна форма

Секоја рамка доаѓа со МЕДИЈАПАН поддршка на одборот и е подготвен да се откажам портрет или пејзаж - Опремени се со Висок степен на Јасност Styrene Shatterproof Perspex Лист, што го прави издржлив и лесен.На калапи е направен од polcore мерки 33mm широк и 27mm длабоко.Рамката димензии се однесуваат на стакло големина внатре.Рамки се направени да нарачате и испратен од нашата работилница.Рамка е достапен во 4 бои со 3 Мет бои и повеќе големини.Рамки се направени да нарачате и испратен од нашата работилница.Рамката димензии се однесуваат на стакло големина внатре.На калапи е направен од polcore мерки 33mm широк и 27mm длабоко.Рамката доаѓа во 3 стилски бои.Рамка големини на 16x12 инчи и над се да се откажам само без став.Секоја рамка доаѓа со МЕДИЈАПАН поддршка на одборот и е подготвен да се откажам или стојат на портрет или на пејзаж Опремени со Висок степен на Јасност Styrene Shatterproof Perspex Лист.

Главните карактеристики

Избор на клиент