.

.

Afterglow Безжична Про Контролор: Потпис Сино - Wii U

Afterglow Безжична Про Контролор: Потпис Сино - Wii U

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Потпис Afterglow сино осветлување. 2 начини на осветлување : ON, OFF (исклучено).Smart Track обезбедува супериорни аналогни стап технологија.Компатибилен со Energizer Xbox Еден Полначи.Enhanced L/R и ZL/јас zr копчиња.Збогатете го вашето играчко искуство со Afterglow Про Контролер дизајниран за Wii U конзола.Кој јасно поликарбонат домување кој ја открива на контролорот е внатрешниот circuitry и потпис Afterglow сино осветлување; овој контролер е совршен спој на перформанси и вредност.Уживајте 2 осветлување начини : ON и OFF, заедно со сопствени инженерните Smart Track технологија за супериорен аналогни стап точност.Кавга слободен безжична конекција, подобрени L/R и ZL/јас zr копчиња, и компатибилност со Energizer Xbox Еден Полначи го прави совршен про контролер за Wii U гејмерите.

Главните карактеристики

Избор на клиент