.

.

Грејач Подлога-5V 2A USB Електрични Крпа Грејач Подлога за Греење за Стомакот, Половината Перница Милениче Потоплите

Грејач Подлога-5V 2A USB Електрични Крпа Грејач Подлога за Греење за Стомакот, Половината Перница Милениче Потоплите

DEN 226.08

Пристапност
Во достапна форма

Грејач Подлога : Направен од висок квалитет на карбонски влакна греење материјали, цврсти, трајни и долг животен век.Половината Грејач : Безбеден и лесен за користење, може да се шиење на било која ткаенина или седиште капак.Електричен Грејач Подлога : Погодно за моќ, само поврзете на USB порт на моќ банка, или адаптер од 5 V 2 A.Домашно милениче Кревет Грејач : греење подлога е свитлива и не е лесно да се деформира.Лесно да се чисти и може да се мијат со вода.Греење Подлога : Широко се користи за затоплување рамото, вратот, половината, грбот, стомакот и перница или домашно милениче кревет.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Електричен Грејач Подлога Модел : 3515 Материјал : Јаглерод Влакна Греење Материјал во Боја : Како на Слики Прикажани Текст : 5 V, 2 A Моќ : 8 W Прекинувач : 3 на Владата Прилагодлива Температура Апликација : Половината, Пет, Перница, Абдомен, итн Големина : 35x15cm/13.78x5.91inch(Прибл.) Како да го Користите : 1:switch не може да се отвори 2:Може да се вклучи, но тоа автоматски ќе го исклучите 3:На префрлување може да биде вклучено, но на температура не може да се прилагоди.Ако тоа се појавува под средината на опсегот, тоа автоматски ќе се исклучи Така што мора да се користи вистински 5 V2 A излез полнач или моќ банка Колку греење време, главно, зависи од реалните капацитет на полнење богатство, по тестирање на вистински капацитет од 10.000 m Ah полнење богатство, високо-одделение : 4 часа, медиум : 7 часа, ниски : 10 часа, погоре е за плус или минус 10 минути на грешка за Перење Упатство : Земете моќ банка, додадете неутрален детергент за перење со рака, не енергично месете или победи, ќе се мијат облека природна вентилација суви пред употреба Пакет Листа : 1 x USB Електричен Грејач Подлога 1 x Прирачник.

Главните карактеристики

Избор на клиент