.

.

Новороденче Штракаат 1pc Новородено Бебе Бебе Виси Rattles Кревет Шетач Креветчето Handbells Играчки(симпатична Пилешко)

Новороденче Штракаат 1pc Новородено Бебе Бебе Виси Rattles Кревет Шетач Креветчето Handbells Играчки(симпатична

DEN 308.88

Пристапност
Во достапна форма

|СВЕТЛА БОЈА : Шетач играчка со рамнотежа помеѓу светла боја,симпатична животно,со висок контраст модели и штракаат звук кои помагаат да се стимулира бебето способности.Бебето може да учат бои име и животните додека играте.Тие ќе среќен да игра со оваа симпатична пријатели. |ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Лесно се придава на седиштата во автомобил, колички, пелена перници и многу повеќе. |ОДГОВАРААТ ЗА : Цртан филм животинско штракаат прстен на раката бел е наменет за бебиња.Безопасни полиестер влакна додатен и повеќе увезени текстура материјали, мека и безбедни за бебиња да се користи.ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% сосема нов и добар квалитет. |ДИЗАЈН : Кукла изградена-во ББ, вежбање на вашето бебе е врвка за околу сила и слух.Опис : Големина : 19*8cm.Боја : шарени.Материјал : кадифен.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including1*Бебе Бебе Штракаат Играчка.

Главните карактеристики

Избор на клиент