.

.

Yonger Декоративни Балони Романтична Сина Партија Декорација Свадба Декорација Роденден Балони Дигитален Модел Симпатична Живописни

Yonger Декоративни Балони Романтична Сина Партија Декорација Свадба Декорација Роденден Балони Дигитален Модел

DEN 38.40

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Латекс, бројот е 15, а стилот е прикажан во главната слика.Романтични шарени балони серија, 12 инчи, вклучувајќи 10 дигитални балони, 5 декоративни confetti балони и убава лента.Главно се користи за да ги красат свадба сцени, свеченото отворање, роденден и други големи настани.Целосната и текстура балон е многу софистицирана и стилски, совршен за големи настани и полн со стил.Може да се користи, целосно и издржливи.Балони се многу романтични елемент и се добри украси.Без разлика дали тоа е свадба, на една партија, на церемонијата или средба, балони се добро се вклопуваат.Романтични и весела атмосфера може да се направи само со неколку балони.И балони се ефтини, убави, и едноставно да ги красат.Така, на претстојниот празник партии, не брзаат да го користите балони!.

Главните карактеристики

Избор на клиент