.

.

Ammei Headpiece Розово Злато Луксузни Свадба Headbands Со Вистински Слатководни Бисери На Косата Винова Лоза Свадба Headpieces За Невестата Пратилки Пром Коса Додатоци Со Боја На ?

Ammei Headpiece Розово Злато Луксузни Свадба Headbands Со Вистински Слатководни Бисери На Косата Винова Лоза

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Изработени Со Врвен Квалитет Вистински Слатководни Бисери, Што Го Прави Луксузни Видите.Јасно AAAAA Ниво Кристал, Сјае Како Дијамант.Животната Средина Легури, Направете Го Безбедно И Здраво Да Се Носат.Големина : Круг Околу 36cm/14inch; Висина од 2,5 cm/1inch;Секој Појас Е Околу 40cm/15.7 инч.Лесно да се носат и да остане стабилен, Едноставен и Елегантен Стил.Совршен за Свадба, враќањето дома, Празници, Роденденот и други Специјални Прилики.Најдобар Избор за Невеста, Bridesmades, Мајка на Невестата.Добро Спакувани Со Луксузен Подарок Кутија.Грижете Се-Бесплатно Купување.Ammei Луксузни Свадба Headbands Со Брилијантен Слатководни Бисери Кристал Коса Винова Лоза Свадба Headpieces Коса Парчиња Накит За Невестата Пратилки Пром Коса Додатоци Со Боја На Слонова Коска Панделки (Розово Злато) Ammei Се Фокусира На Прекрасни Headband,Тиара За Коса,Чешли И Сл.Сите Производи Се Добро Дизајнирани И На Висока Цена Сооднос.Карактеристики 1.Оваа Слатководни Headband Е Супер Stuning.Ова Е Апсолутно Елегантна И Луксузна Headband, И Можете Да Го Добиете Во Прекрасен Ниска Цена. 2.Ова Е Внимателно Рачно Изработени Занаетчиски.Тоа е Флексибилни и Издржливи. 3.Во прилог Со Елегантен слонова коска Сатен Лента, Тоа е Погодно За Вас за Да Бидете Различни Фризура За Различни Изгледа. 4.Додадете Елеганција И Романтика, Гламур Во Вашата Свадба, Матурска, Пратилки, Свадба Партија. 5.Лесно Да Се Носат Или Ги Тргнеме, Давајќи Ви Удобно Носење Искуство.Зошто Ние Изберете Го Ова Парче Е Нашиот Најдобар Продавачот Слатководни Headband.Секој Кој Добива Тоа Го Сакаше!Кога Ќе Го Видите Трепет Од Слатководни Бисер, Ќе Се Чувствува Радост, Од Дното На Срцето.Тоа Е Исто Како Да Се Прекрасни Уметнички Дела.Тоа е Совршен За Свадба, Свадба, Матурска,враќањето дома,Нова Година, Божиќ Партии, Ангажирање, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Родендени, Годишнини и Сл.Оваа Headpiece Го Прави Најдобро.Пакет Вклучуваат 1 x Ammei Луксузни Свадба Headbands Со Брилијантен Слатководни Бисери Кристал Коса винова Лоза Свадба Headpieces Коса Парчиња Накит За Невестата Пратилки Пром Коса Додатоци Со боја на слонова коска Панделки (Розово Злато) 1 x Ammei Подарок Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент