.

.

YARNOW 18Pcs Полица Загради Нерѓосувачки Челик L Форма Агол Протези Заеднички Агол Заградата Ѕид Полица Поддршка со Завртки за Мебел Лебди Полици (Сребро)

YARNOW 18Pcs Полица Загради Нерѓосувачки Челик L Форма Агол Протези Заеднички Агол Заградата Ѕид Полица Поддршка

DEN 378.96

Пристапност
Во достапна форма

Полица Загради Нерѓосувачки Челик L Форма Агол Протези Заеднички Агол Заградата Ѕид Полица Поддршка со Завртки за Мебел Лебди Полиците.Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал, тешки дизајн, силен ритам, не е лесно да се скрши, многу издржливи.Со овие загради, вашата полица е единственото нешто што ќе видите, како десен агол агол подготвуваат дизајн значи дека тие седат речиси рамна со вашата полица и затоа најчесто остануваат надвор од очите.Лесен, лесен за носење и употреба.Примена : Облека закачалка, Складирање багажник, Чевли багажник, публикации и повеќе.Description With L-облик на Полица Загради, можете да се чувствуваат сигурни во вашите полици престојуваат ставени силно да ѕидот, ви даваат шанса да се прикаже вашите ценети имот за сите да го видат во вашата дневна соба, кујна, спална соба или бања.Функција - Боја : Сребро.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Големина : 3.8 x 3.8 x 1.6 см/1.5 1.5 x x 0.63 инч.- Примена : Облека закачалка, Складирање багажник, Чевли багажник, публикации и повеќе.- Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал, тешки дизајн, силен ритам, не е лесно да се скрши, многу издржливи.- "L" Агол дизајн,едноставен и elagant, се покаже од вашиот прекрасен естетски и вкус.- Со овие загради, вашата полица е единственото нешто што ќе видите, како десен агол агол подготвуваат дизајн значи дека тие седат речиси рамна со вашата полица и затоа најчесто остануваат надвор од очите.- Лесен, лесен за носење и употреба.Пакет Including18 x Агол Подготвуваат Shelf72 x Завртки.

Главните карактеристики

Избор на клиент