.

.

Protecu Планета Неонски Знак - USB/Батерија Управувана LED Знаци Неонски Светла за Спалната соба | Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот светне за Роденден, Свадба Партија Божиќ

Protecu Планета Неонски Знак - USB/Батерија Управувана LED Знаци Неонски Светла за Спалната соба | Неонски Знаци

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е опасност-бесплатно, без ризик од кршење на стакло или истекување на опасни материјали, и сакајте се добие топлина, дури и по долго време на употреба.Тоа е кавга-бесплатно за купување на планетата-led неонски знаци!Ако немате позитивно искуство од било која причина, ве молиме направете го следново : .Овие неонски светла помогне да се создаде среќен празник атмосфера за вашето семејство.Можете исто така да се откажам оние прекрасна неонски светла знаци насекаде во вашиот дом.79", убави розова планета неонски светлина за спалната соба.【ГОЛЕМИНАТА на НЕОНСКИ ЗНАК 】 L : 11. 【СВЕТЛИНА ДО ВАШИОТ ЖИВОТ】Protecu розова неонски знак е прекрасна светлина за соба декорација и убава и модерна неонски светлина знак за дома декор.Protecu планета led знаци може да се широко се користат во роденден, свадба, партија украси, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година ѕид оркестарот, како и.Оваа неонски планета знак е прилично декоративни светлина за вашиот дом, особено за деца' спалната соба ѕидни декорации.Protecu неонски светла и неонски знаци облак се исто така се користи во свадби, bachelorette партии, булчински банкети, роденден страни, како и други посебни прилики.Protecu розова планета неонски знак е неверојатно прилог на вашата соба и би можел да ви донесе повеќе од светлината.Protecu планета неонски ѕид светла може да се напојува со 3 X AA батерии(не се вклучени) или USB кабел.Protecu планета неонски светла за спалната соба ќе се создаде пријатна и фантастична атмосфера за вашето семејство!.Исто така можете да ги ставите на маса.Protecu розова планета led светло знак е прекрасен led светло за ѕид оркестарот.Тоа се пали топла светлина амбиент во вашиот дом.Тоа создава романтична светлина амбиент во вашиот дом и ја прави вашата соба уникатна.Според тоа, може да се користи безбедно во деца спални соби.Можете исто така да се откажам оние прекрасна неонски светла знаци насекаде во вашиот дом.Protecu планета led неонски светла може да се користи за полица decors, табели, спални соби, детски соби, nightstands, и на ѕид оркестарот.Можете да го поврзувате со компјутер, ТВ, моќ банка, или други USB уреди.Одете на вашите Нарачки, најдете ја вашата цел во листата, и кликнете Контактирајте со Продавачот.Protecu ќе стори се што е потребно за да бидете сигурни дека сте задоволни со вашиот купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент