.

.

(Пакет на 2 Групи) MaxGear Акрилик Знак Носителот 4 x 6 Знак на Носителите на Пластични Рамки Јасна Рамка 4x6 Ѕид Знак Носителот

(Пакет на 2 Групи) MaxGear Акрилик Знак Носителот 4 x 6 Знак на Носителите на Пластични Рамки Јасна Рамка 4x6

DEN 1711.20

Пристапност
Во достапна форма

Едноставен за Инсталација : Max Gear ѕид знак носители се усвои постојан двојно двострано постојан 3 M лента лепило за лесно монтирање.Без завртки, без дупчење, и не се потребни алатки.Се применува за речиси секоја рамна површина како што се base, метал, пластика, дрво, стакло, итн.Премиум Материјалот & Врвот Оптички Јасност : Нашата знак држачот е изработен од врвен квалитет акрилик која има одлична издржливост и еластичност.Тоа е јасно како стакло, премиум чувство, дека ќе трае долго и ќе не намалена, ниту пак жолта.Спакуван Безбедно : Пакет содржи 6 pack ѕид знак носители (4 x 6 инчи писмо, големина).Сите знак носителите на поединечно bagged да се спречи гребнатини и запечатени во здрав кутија.Повторното користење на Рамки : Совршен за прикажување на менија, пијат промоции, важно најавите, слики, книги, брошури и рекламен памфлети.Тоа може да се користи во рестораните, саеми, изложба, болници и било која друга локација каде што сакате да ги прикажете вашиот знаци, сертификати или реклами.Купи Ризик : 12-Месеци По-Продажбата На Услугата, 100% Пари Гаранција За Враќање.Бесплатна услуга за замена за оштетените/избега предмети.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Со ништо да се грижите, обидете се тоа денес!.

Главните карактеристики

Избор на клиент