.

.

ZOSI 1PACK 2.0 ПРАТЕНИК HD 1080p HD-TVI Купола Камера Отворен и Затворен за 720P/1080N/1080P/5MP Лајт/5MP/4K Аналогни DVR Системи,24PCS Led диоди,80ft IR Ноќ Визија,видео надзор за Безбедност Камера ?

ZOSI 1PACK 2.0 ПРАТЕНИК HD 1080p HD-TVI Купола Камера Отворен и Затворен за 720P/1080N/1080P/5MP Лајт/5MP/4K

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

【2.0 ПРАТЕНИК 1080 P HD-TVI Купола безбедносна камера】Оваа 1080 P HD-TVI Купола камерата е Компатибилна со 720 P,1080 P,5 MP,4 K,HD-TVI/AHD/CVI аналогни DVRs,но не се Компатибилни со 960 H DVRs. 【80ft Ноќ Визија】 се остри и јасни сликата ден или ноќ со камерата е автоматски IR-НАМАЛУВАЊЕ на филтер До 80ft ноќ визија во целосна темнина и 130ft Ноќ визија во посебна амбиентална светлина.Повеќе од 3.0 Лукс ноќ визија е боја. 【Внатрешна и надворешна употреба】Алуминиум метал вандалот доказ т работа со CVBS 960 H аналогни безбедност DVR.

Главните карактеристики

Избор на клиент