.

.

Боја Макбаскет R2 Роторот Брза Храна

Боја Макбаскет R2 Роторот Брза Храна

DEN 838.80

Пристапност
Во достапна форма

Боја R2 Quickfeed.Црна/Злато.Нови.На Роторот R2 Брз Довод систем е официјално повторно да се постави стандард за lidless се хранат системи.Индустрија-првиот дизајн им овозможува на повеќето перформанси-управувано Брз Довод систем на пазарот.На R2 за Брз Довод грб има магнети ко-украсениот во нашиот комерцијален dual-густина на материјалот и има вграден-во кои живеат зглоб систем кој го прави сигурни дека вашиот Роторот R2 брза храна секогаш гасови во боја, но не дозволувајте да сликам надвор.Инсталацијата е брза и едноставна со R2 Брз довод систем, ние се користат многу интуитивен Брзо Ослободување на Капакот дизајн кој овозможува лесен промени помеѓу традиционалните капаци и вашиот R2 Брза Храна.На R2 за Брз Довод Систем, исто така, им овозможува на способноста да се отвори брзата храна како традиционалните капак за да се добие пристап до внатрешноста на вашиот бункер.

Главните карактеристики

Избор на клиент