.

.

Kesoto Елегантен Ѓердан Екранот Манекен Ѓердани Екранот Биста Стои Багажник Носителот, Премиум - Бело - 22x16x13cm

Kesoto Елегантен Ѓердан Екранот Манекен Ѓердани Екранот Биста Стои Багажник Носителот, Премиум - Бело - 22x16x13cm

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Стабилен, лесен за употреба, 100% сосема нов.Направени од премиум памук и дрво, високо квалитетни, трајни.Беж лен, едноставен, елегантен.Покриени со памук, го спречува вашиот ѓердани од гребнатини.Елегантно се прикаже ѓердани, привезоци, совршена за домашни накит организација или продавница за накит екранот.Опис : - Елегантно се прикаже ѓердани, привезоци, совршена за домашни накит организација или продавница за накит екранот Покриени со памук, го спречува вашиот ѓердани од гребнатини - Беж лен, едноставен, елегантен - Направени од премиум памук и дрво, со висок квалитет, издржлив - Стабилен, лесен за употреба, 100% сосема new Specification : - Материјал : Памук/Wood Package Вклучува : 1 Парче Ѓердан Екранот Стојат.

Главните карактеристики

Избор на клиент