.

.

UpBright 5V AC Адаптер Компатибилен со Honeywell Xenon 1902 година NCR 1902GSR 1902HHD 1902HSR CCB01-010BT 07N 7837-4003-9090 497-0434402 7837-4001-9090 497-0434401 7837-4002-9090 Клупа Моќ на Полначот на Батеријата

UpBright 5V AC Адаптер Компатибилен со Honeywell Xenon 1902 година NCR 1902GSR 1902HHD 1902HSR CCB01-010BT 07N

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 5 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Honeywell Модел : CCB01-010 BT P/N : CCB01-010 BT-07 N CCB01-010 BT-07 N-НЕ NCR P/N : 7837-4003-9090 NCR P/N : 497-0434402 P/N : 7837-4001-9090 Полнење Приклучете Еден Слот Bluetooth Полнење на База на Лулка 5 V 0.5 1 A 5 V - 5.2 V 5 VDC - 5.2 VDC 450m A 500m A 1000m A DC5 V DC5.2 V 0.45 НА 0.5 1 A 5.0 V 5.2 V 1.0 НА 5 W 5 V 5.0 - 5.2 VDC Префрлување I. T. E. Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Компатибилен со : Honeywell Модел : CCB01-010 BT P/N : CCB01-010 BT-07 F 3.7 V DC 3.7 VDC Литиум Јонска Батерија на Полнење на Клупа 5 V 0.5 1 Напојување Полначот; Honeywell CCB01-010 BT-07 NBFN Приклучните Лулка Комуникација База.Компатибилен со : Honeywell Xenon 1902 година NCR 497-0434401 7837-4002-9090 7837-4003-9090 бар-код Скенер; Honeywell Xenon 1902 GSR 1902 GSR-2 1902 HHD 1902 HHD-0 1902 HSR 1902 HSR-0 cordless bluetooth 2 D бар-код скенер Безжична Област-Слики Скенер.Up Bright Нова Глобална 5 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Honeywell Модел : CCB01-010 BT P/N : CCB01-010 BT-07 N CCB01-010 BT-07 N-НЕ NCR P/N : 7837-4003-9090 NCR P/N : 497-0434402 P/N : 7837-4001-9090 Полнење Приклучете Еден Слот Bluetooth Полнење на База на Лулка 5 V 0.5 1 A 5 V - 5.2 V 5 VDC - 5.2 VDC 450m A 500m A 1000m A DC5 V DC5.2 V 0.45 НА 0.5 1 A 5.0 V 5.2 V 1.0 НА 5 W 5 V 5.0 - 5.2 VDC Префрлување I. T. E. Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Главните карактеристики

Избор на клиент