.

.

HK5 Хром ABS Пластика 2 Парчиња Страна Огледало Покрие Капа за Полнење Компатибилен со 1999 - 2006 Chevy Silverado 1500 2500 3500 & Компатибилен со 1999 - 2006 GMC Сиера 1500 2500 3500, 2000 2001 2002 2003 2004

HK5 Хром ABS Пластика 2 Парчиња Страна Огледало Покрие Капа за Полнење Компатибилен со 1999 - 2006 Chevy Silverado

DEN 909.12

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Fitment - Одговара за 1999 2000 2004 2005 2006 Chevy Silverado 1500 2500 3500 Не Одговара за Влечење Огледало.Одговара за 1999 2000 2004 2005 2006 GMC Сиера 1500 2500 3500 Не Одговара за Влечење Огледало.Дизајн - Високо Квалитетна ABS Пластика, Со Хром Обложена.Сосема нов објект и никогаш не се инсталирани пред.Гаранција - 30-дневно бесплатно политика на враќање - ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.FITMENT : Одговара за 1999 - 2006 Chevrolet Silverado 1500 Класичен Модел Не Одговара за Влечење Mirrors Fit за 1999 - 2006 Chevrolet Silverado 2500 3500 Класичен Модел Не Одговара за Влечење Mirrors Fit за 1999 - 2006 GMC Сиера 1500 Класичен Модел Не Одговара за Влечење Mirrors Fit за 1999 - 2006 GMC Сиера 2500 3500 Класичен Модел Не Одговара за Влечење Mirrors Fit за 2000 - 2006 година, Chevrolet Tahoe Fit за 2000 - 2006 година, Chevrolet Приградски 1500 2500 Fit за 2000 - 2006 година GMC Yukon / Yukon XL 1500 2500 Fit за 2002 - 2006 година, Chevrolet Лавина 1500 2500 Fit за 2002 - 2006 Кадилак Escalade / EXT ОПИС : Бренд нови никогаш не се користат или се installed High-Квалитетна ABS material Adhesive поддршка овозможува лесно installation No модификација е потребно да се инсталира оваа product Improve на изгледот и стилот на вашето возило ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 x Хром Огледало Опфаќа ( 1 x Возачот страна & 1 x оптоварувањето )Инсталација Настава не е вклучена ИНСТАЛАЦИЈА : 1. Употреба на алкохол за да ја исчистите површината на врата се справи и нека dry2. Отстрани 3 M лента и да ја инсталираш директно на врвот на старата врата handle3. Притиснете цврсто до опфаќа се цврсто инсталиран.

Главните карактеристики

Избор на клиент