.

.

Fintie Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm / Галакси Види 46mm / Опрема S3 Граница и Класичен, 22mm Солидна Нерѓосувачки Челик Метал Хривнија Рака Замена на Зглоб Бенд

Fintie Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm / Галакси Види 46mm / Опрема S3 Граница и Класичен,

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 3 45mm / Галакси Види 46mm / Опрема S3 Класичен / Опрема S3 Граница; Камче Време / Камче Класичен / Камче Време Челик; Мото 360 Генералот 2 46mm Smart Watch и било 22mm Широк Часовници со оваа Нерѓосувачки Челик Рака.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб, се вклопува 6.93"-9.09" (176mm-231mm) зглоб.Топ квалитетни нерѓосувачки челик материјал и Високо-технолошки површина, погодна за двете бизнис и неформални прилики.Рафинирани двојна пати-во текот затворач дизајн, лесно да се преземе/отстрани, цврсто затворен и да се спречи олабави автоматски, безбедно и модата.До 8 линкови може да бидат отстранети, корисникот може да се прилагоди на должината лесно користење на предвидени линк отстранување алатка (Забелешка : ве Молиме прочитајте ги инструкциите во пакетот). *1 година Гаранција, било прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Fintie, квалитет на производот, во рамките на вашиот дофат!Компатибилност : Замена Бенд Компатибилен со Новиот Samsung Galaxy Види 46mm СМ-R800 СМ-R805 (Т-Мобиле) / Опрема S3 Класичен СМ-R770 СМ-R775 (НА, исто Така, одговара за Asus Zenwatch 2 1.63" W1501 Q / Камче Време / Камче Време Челик и други традиционални или Паметни Часовници со стандардот "22mm" повлечи ширина.Карактеристики : Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик : Направен од премија од нерѓосувачки челик, метални јамка; вентилација, дише и удобен за носење.Прилагодливи Рака : големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Се вклопува 6.69"-9.25" (170mm-235mm) зглоб.Издржливи и Здрав : Бенд кој доаѓа со трајни метална гкл на двете страни, кои не се заклучи на вашиот види интерфејс прецизно и сигурно.Врвен квалитет, од нерѓосувачки Челик со стилски супериорен изработка.Уникатен Виткање Затворач : Усвојување на единствени двојно копчето виткање затворач, цврсто затворен, и да се спречи олабави автоматски, безбедна и убава.Пакетот вклучува : 1 x Цврст Нерѓосувачки Челик Метал Замена Бенд 1 x Надгради Линк Отстранување Алатка 3 x Екстра Пролет Бар.

Главните карактеристики

Избор на клиент