.

.

СВЕТЛА LELE Природни Целосна Медиум Брановидна Боб Коса, Перики Со Удира за Жените Синтетички Кадрава Коса Перика за Секојдневна Партија Cosplay Перика HF617-KB/M

СВЕТЛА LELE Природни Целосна Медиум Брановидна Боб Коса, Перики Со Удира за Жените Синтетички Кадрава Коса Перика

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да ја зајакнат перика да се направи повеќе удобно.Меки навивам за коса и природните удира. (Две Прилагодување тока Може да бидат Поврзани со Фиксна Позиција за да ги Собере Различни Глава Големини.Меки навивам за коса и природните удира.На перика ззп може да се прилагоди.Можете да ја користите оваа перика во дневна,партија или на празник.Кој може да изгледа симпатично.Кој може да изгледа симпатично.Ние ќе се обезбеди решение за вас.За Коса Стил.За носење на перика.За Коса Стил.Физички медиум брановидна кадрава коса.Можете да го промените стилот што ви се допаѓа.Па можете да го користите Виткање Стапче или други алатки за да се направи стил. 【Топло Совети】Како нашите перики се направени од високо квалитетна топлина отпорни на синтетички влакна,па перики може да се рамни со железо, навивам, и суви (подолу 180 Степени Centigrade/350 Степени Целзиусови).Меки навивам за коса и природните удира.За Коса Стил.И да го користите перика капа за да се носат перика наскоро.Кој може да изгледа симпатично.За Коса Стил.За Коса Стил.И исто така можете да го промените страна која ви се допаѓа.Меки навивам за коса и природните удира.Меки навивам за коса и природните удира.За воздух удира. (подолу 180 Степени Centigrade/350 Степени Целзиусови).За прилагодување.

Главните карактеристики

Избор на клиент