.

.

Рутер Малку Дрво 1pcs12mm-53mm Триаголен се справи со Дрво дупка настроената Дупка Видов Машина Зглоб Здодевни вежба битови Круг месо тело Волфрам Карбид Дрво Рутер Малк

Рутер Малку Дрво 1pcs12mm-53mm Триаголен се справи со Дрво дупка настроената Дупка Видов Машина Зглоб Здодевни

DEN 1017.60

Пристапност
Во достапна форма

1pcs12mm-53mm Триаголен се справи.Дрво дупка настроената Дупка Видов Машина Зглоб Здодевни вежба битови Круг месо тело Триаголен се справи.Индустриски квалитет рутер битови обезбеди прецизни, ефикасни намалувања и нуди екстремна издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент