.

.

Sweetkite 8-Пакет за повеќе употреби и Перат Мека Лице Заштита - со Носот Мост Жица Дише Унисекс Прашина доказ Устата Заштитник на Жените и Мажите Активности на Отворено,

Sweetkite 8-Пакет за повеќе употреби и Перат Мека Лице Заштита - со Носот Мост Жица Дише Унисекс Прашина доказ

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој внатрешниот и надворешниот се направени од памук, Многу Удобно И Лесно Да се Носат, Совршено се Заштити Вашиот Нос, Уста.Лицето Заштита е дизајнирана за секој корисник (Дете Над 12 години на возраст).Подароци за денот на вљубените премногу.Прашина Доказ за заштита на устата на Лицето Заштита за велосипедизам, кампување, планинарење, за вашата уста и лице од прашина, ладно, пепел, полен.Нега : Перење пред првата употреба.Машина за миење ладно.Не кајгана.Не сува чиста.Не ткаенина омекнувач.Собори сува ниска или се постават рамен да се исуши за да се избегне собирање.Пакетот вклучува : 8 Парчиња Лице Заштита вклучуваат.Тоа може да се мијат со рака или во нормална вода во топла вода.Оддел име : женска.Мекото earloops може да се поместуваат како што е потребно за правилно да ги собере сите се соочуваат големини и зголемување на корисникот удобност.Мекото 2-обложени ткаенина е и употреба на чувствителна кожа.

Главните карактеристики

Избор на клиент