.

.

PAISEN Замена Rearview Страна Огледало Покритие Одговара за BMW серија 3 G20 G21 4 серија G22 G23 G26 5 серија G30 G31 7 серија G11 G12 8 серија G14 G15 G16 Огледало Капак (СЈАЈНА ЦРНА)

PAISEN Замена Rearview Страна Огледало Покритие Одговара за BMW серија 3 G20 G21 4 серија G22 G23 G26 5 серија

DEN 1368.00

Пристапност
Во достапна форма

совршено го замени за BMW Серија 3 G20 19~21 5 Серија G30 18~21 7 Серија 2016~2021 огледало покрие капи без празнини(не M серија),Дизајниран од страна на оригинални задни видите страна огледало.У стил на дизајн со сјајна црна насликани,носи се повеќе спортски елемент,го прави вашиот автомобил изгледа агресивни и препознатлив, совршено се вклопуваат за BMW е спорт темперамент.Инсталирајте алатка е предвидено слободни.Тоа ќе ве однесе само неколку минути за да го замени.Инсталација метод е под.Пакет : 1pair од страна огледало покрие капи(Замена), со вклучување на левата и десната страна.1 пластични crowbar.Високо квалитетна ABS пластика, со Сјајна Црна насликани.Без оглед на тоа што бојата на вашиот автомобил,тоа ви одговара.Ние нудиме една година гаранција за вас.Ве молиме слободно контактирајте со нас кога ќе се сретне со проблем,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Компатибилен со : Одговара За 3 серија G20 G21 4 серија G22 G23 G26 5 серија G30 G31 7 серија G11 G12 8 серија G14 G15 G16, Пакет се Вклучени : 1 Pair ретровизорот Капа Осигурување(Лево+Десно)Спецификација : -100% Сосема Нов Тип : М Стил Замена на ретровизорот Капа и Маска-M Стил Огледало Капа и Маска-Материјал : ABS-Боја : сјај црно-Поставување на Возило : Лево И Десно-Fitment Тип : Директни Replacement Feature : -Направени од високо квалитетни пластични материјали, издржливи во употреба.-Усвојување на Supercar дизајн елемент, тоа е повеќе кул од вашата оригинална огледало капак.-Тоа може ефикасно да се заштити вашиот ретровизорот од оштетување.-Доаѓа како пар, совршена замена за стариот или оштетена една.

Главните карактеристики

Избор на клиент