.

.

EKDJKK Мобилен Телефон Носителот, Велосипед, Универзален Мотор Мобилен Телефон Носителот, Скутер Велосипед Телефон Носителот, MTB 360 Степен Ротација за 3.5-6.5 Инчен памет

EKDJKK Мобилен Телефон Носителот, Велосипед, Универзален Мотор Мобилен Телефон Носителот, Скутер Велосипед Телефон

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Поле на примена : Погоден за повеќето мобилни телефони на 3.5-6.5 инчи, и може да се инсталира на велосипеди, електрични автомобили, мотоцикли, итн.Plug-in фиксација : Поправат картичка од мобилен телефон, ширина може да се ротира, и надворешниот навртки може да се прилагоди слободно.Брзо ослободување завртка : завртката усвојува брзо ослободување дизајн, одредување е фирма и не е лесно да се олабави, и инсталацијата е поудобно.Разумен дизајн : не го блокира копчиња, не ја покрива екранот, и не влијае на нормална употреба на копчиња.Rotatable : мобилен телефон носителот може да се ротира 360 степени произволно, и хоризонтално и вертикално, што е повеќе погоден за употреба.Опис : 1. Материјал : Алуминиум легура материјал, со ниска густина, мала тежина, не е лесно да се деформира, и не избледуваат.2. Поле на примена : Погоден за повеќето мобилни телефони на 3.5-6.5 инчи, и може да се инсталира на велосипеди, електрични автомобили, мотоцикли, итн.3. Rotatable : мобилен телефон носителот може да се ротира 360 степени произволно, и хоризонтално и вертикално, што е повеќе погоден за употреба.4. Разумен дизајн : не го блокира копчиња, не ја покрива екранот, и не влијае на нормална употреба на копчиња.5. Цврстина : Механички заклучен, повеќе фирма и побезбедно, и не ќе падне дури и ако се направи грешка на патот.6. Plug-in фиксација : Поправат картичка од мобилен телефон, ширина може да се ротира, и надворешниот навртки може да се прилагоди слободно.7. Брзо ослободување завртка : завртката усвојува брзо ослободување дизајн, одредување е фирма и не е лесно да се олабави, и инсталацијата е поудобно.Спецификации : име на Производ : Телефон Holder Color : Black Material : Алуминиум alloy Type : А, BApplicability : handlebar дијаметар ≤30мм, rear view отворот ≤10mm Size : Type A : За 14*7.7*5.2 cm/5.51*3.03*2.05 инч(L*W*H)Тип Б : За 8.3*7.9*9.8 cm/3.27*3.11*3.86 инч(L*W*H)Пакетот Вклучува : 1 Pc * Телефон holder1 Pc * англиски manual1 Pc * Амортизацијата gasket1 Pc * Handlebar gasket Or1 Pc * Телефон holder1 Pc * англиски manual1 Pc * Хексадецимален wrench1 Pc * Амортизацијата gasket1 Pc * Handlebar заптивка.

Главните карактеристики

Избор на клиент