.

.

Нови Lon0167 5pcs M12x25mm 12.9 Одделение Хексадецимален Штекер Капа Левата Рака Тема Завртка Гром Црна(5 stücke M12x25mm 12,9 Одделение Innensechskant Linksgewinde Schraubbolzen Шварц

Нови Lon0167 5pcs M12x25mm 12.9 Одделение Хексадецимален Штекер Капа Левата Рака Тема Завртка Гром Црна(5 stücke

DEN 402.96

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Левата Рака Тема Гром; Пакет Содржина : 5pcs x Левата Рака Тема Гром; Главна Боја : Црна.Материјал : Јаглероден Челик; Тежина : 176g; Конец Должина : 25мм / 0.98".Глава Стил : Хексадецимален Штекер Капа на Главата; Конец Големина : М12; Вкупна Должина : 36.6 mm / 1.44".Тема Стил : Целосно Конец; Главата Големина : 18mm / 0.71" (D); Хексадецимален Штекер Ширина : 10мм / 0.4"(Gewindeart : Vollgewinde; Kopfgröße : 18 мм / 0,71 '(D); Innensechskantbreite : 10 mm / 0,4'.Одделение : 12.9; Теренот : 1.75 mm; Слој : Црна Оксид Позлатен(Забелешка : 12,9; Abstand : 1,75 мм; Beschichtung : Schwarzoxidbeschichtet. 5pcs M12x25mm 12.9 Одделение Хексадецимален Штекер Капа Левата Рака Тема Завртка Гром Black Made на јаглероден Челик материјал,црна оксид заврши,хексадецимален штекер главата,левата рака обратна тема дизајн.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Да се стегне обратна навој завртка, ќе го контра стрелките на часовникот.За да се олабави обратна навој завртка, ќе го насока на стрелките на часовникот.Користи широко во дом, канцеларија и фабрика апарат, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на German5 stücke M12x25mm 12,9 Одделение Innensechskant Linksgewinde Schraubbolzen Schwarz Produktname : Linksgewindebolzen; Packungsinhalt : 5 Stück x Linkshandgewindebolzen; Hauptfarbe : Schwarz Material : Kohlenstoffstahl; Gewicht : 176g; Gewindelänge : 25 mm / 0,98 Kopfform : Innensechskantkopf; Gewindegröße : М12; Gesamtlänge : 36,6 mm / 1,44' 'Gewindeart : Vollgewinde; Kopfgröße : 18 мм / 0,71 '(D); Innensechskantbreite : 10 mm / 0,4'Note : 12,9; Abstand : 1,75 мм; Beschichtung : Schwarzoxidbeschichtet.

Главните карактеристики

Избор на клиент