.

.

UZZUHI Kawaii Цртан филм Кактус Перење Забавува Тешки Големите Деца да го Пореметат Количка со Рачки Partable Модерна Складирање Кошница Здрав за Бебе бебе соба Домови

UZZUHI Kawaii Цртан филм Кактус Перење Забавува Тешки Големите Деца да го Пореметат Количка со Рачки Partable

DEN 429.12

Пристапност
Во достапна форма

Специфична Големина : 18.5" x 16.1"/ 47cm x 41cm.Нашиот Круг перење кошница голем капацитет може чување облека, Чорапи, Играчки, Кукли, Книги и други дребулии.На здрав кошница Без Капак можат подобро да се сместат многу дребулии за вас.Премиум Материјал : перење кошница е направен од еко-пријателски полиестер ткаенини, погоден за носене, Мека, Машина перат, Лесни, Трајни, Не се Добро, Опремување со две рачки,Лесно се чисти и да се движат.Преносни можете да го користите како попречи да се стави на вашата облека, чорапи и чевли, можете да дури и да го користите како шопинг торба.Погоден за Секоја Прилика - стилски и издржлив кошница е идеален за домови, полици,канцеларии, плакари,детска соба,бебе соба,дневни соби,перална,кујна,балкон,спални соби, бањи, расадници, farmhouse, училиште,автомобили,плажа,надвор,колеџ спални, итн.Оваа чување на кутии се поставени во детска соба за играчки, книги и други предмети за домаќинството.Облека, кошница дизајн на стилски и смешни моделот, исто така, убава соба оркестарот.Драги Пријатели : Ако имате проблеми, ве молиме ни e-mail прво за вашите грижи.Посветени сме да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги.Тука сме подготвени за да ви служи!.

Главните карактеристики

Избор на клиент