.

.

KOUBOO 1060018 XL Екстра Голема Морска Трева Кошница, Браун

KOUBOO 1060018 XL Екстра Голема Морска Трева Кошница, Браун

DEN 3240.00

Пристапност
Во достапна форма

29.5 Инчи долг L x 20.5 Инчен широк x 19 Инчи висок.Рачно ткаени од буци Seagrass,Има голем капацитет.Чистење со влажна крпа и благ сапун.Не користите кајгана или абразивни средства за чистење алатки.Не оставајте ја изложени на елементите.Здрав ткаени рачки.Чисти со влажна крпа. 29.5"L x 20.5"W x 19"H. Рачно ткаени од буци Seagrass.Преголеми држи големи предмети.Здрав ткаени рачки.Чисти со влажна крпа.Не користите кајгана или абразивни средства за чистење алатки.Не оставајте ја изложени на елементите.Delicately ткаени од страна на страна, оваа голема кошница е направена од буци seagrass, необичен морски цветни растенија кои често се користат за ткаење.Оваа seagrass кошница е голема големина го прави совршен за домување гломазна или доста голем објекти.Здрав ткаени се справува овозможи лесно носење и транспорт.Убава природна завршница го прави овој seagrass кошница шармантна акцент парче за секоја соба, дури и кога се оставени празни.

Главните карактеристики

Избор на клиент