.

.

AUTOSAVER88 Влечење Огледала Компатибилен со Chevy GMC 2007-2013 Silverado Сиера (07 за Ново Тело САМО) со помош на Сигнал Место Индикатор Моќ Загреан Надворешен Автомобилската Надвор

AUTOSAVER88 Влечење Огледала Компатибилен со Chevy GMC 2007-2013 Silverado Сиера (07 за Ново Тело САМО) со помош

DEN 4799.76

Пристапност
Во достапна форма

ПОДДРЖАНИ МОДЕЛИ : Вертикална приколка забавува огледала се компатибилни со 2007 година Chevy Silverado GMC Сиера Ново Тело Стил САМО, 2008 - 2013 Chevy Silverado GMC Сиера Сите Модели, 2007 - 2013 Лавина 1500 Приградски 1500 2500 Тахо / GMC Yukon Yukon XL Yukon Denali, 2014 Chevy Silverado 2500 HD и 3500 HD.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : Моќ-прилагодлив авион огледало, загрева одмрзне функција, ПРЕДВОДЕНА од страна на-огледало место светло и да се сврти сигнал, прирачник telescoping, рамно огледало и конвексни леќа.Овие забавува огледала обезбеди поширок, помалку спречен поле на гледање.Вози со мир на умот.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Овие надвор на ретровизорите се уникатно дизајнирани, многу брзо и лесно да се инсталира.Едноставно plug and play.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : ЕДЕН пар на влечење огледала, фитинг и LH (Возачот Страна) & RH (Патнички Страна).ЗАБЕЛЕШКА : Замена, огледала само работа на возила со точно истите опции.Тие може да не функционира правилно доколку вашето возило не ги поседува наведени опции.Модели со меморијата огледало модул бараат купувачи да се оневозможи мемориска функција на Г. I. C. 2007 Chevy Silverado Пикап ново тело стил модели. 2007-2013 Chevy Тахо/Приградски/Лавина. 2007-2013 GMC Yukon Yukon XL. 2008-2013 Chevy Silverado GMC Сиера 1500 2500 3500 HD. 2014 GMC Сиера 2500 HD 3500 HD. 2014 Chevy Silverado 2500 HD 3500 HD.Замена тип : Директни plug-and-play.Материјал : Алуминиум, Стакло, ABS.Греење : Моќ-загрева, defogging и одмрзнување.Јачина на светлината : На-стакло и назад пак јачина на светлина.Место Осветлување : LED страна-огледало место светло.Огледало на вредноста : Моќ-прилагодлив авион огледало и рачно прилагодливи слепа точка огледало.Виткање тип : Прирачник.Telescoping тип : Прирачник, dual оружје.Инсталација локација : Предни, LH (Возачот Страна) & RH (Патнички Страна).Количина : се Продаваат во парови (Сет од 2).

Главните карактеристики

Избор на клиент