.

.

REOLINK 4K PTZ Отворено Камера, Рое IP Home Security Надзор, 5X Оптички Зум Авто Следење, 3pcs Рефлектори Боја Визија Ноќ, Две Начин Зборува, До 256GB SD Картичка(Не е Вклучен), RLC-823A

REOLINK 4K PTZ Отворено Камера, Рое IP Home Security Надзор, 5X Оптички Зум Авто Следење, 3pcs Рефлектори Боја

DEN 5999.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 4 K УЛТРА HD s додадена на Reolink NVR?Одговор : Кога камерата е поврзан со Reolink NVR со хардвер верзија на N2 MB02/H3 MB18/N3 MB01 а според најновата верзија на firmware, може се уште да се овозможи двонасочна разговор преку Reolink App/Клиентот (NVR интерфејс исклучени) на вашиот телефон/КОМПЈУТЕР/таблет(микрофон и звучник от) кога пристап до каналот на RLC-823 A. 2. Кој NVR ќе бидат компатибилни со овој фотоапарат?Одговор : Reolink NVRs со хардвер верзија на N2 MB02/H3 MB18/N3 MB01 поддршка на smart детекција/репродукција, две начин зборува, рефлектори и сирената функции за RLC-823 A според најновата верзија на firmware.Можете да ја потврди компатибилноста преку Систем за Информации на NVR. 3. Како да го исклучите рефлектори или да добиете вниманието остане во распоредот?Одговор : не може да исклучете го Ноќниот Режим на камерата преку Reolink App/Клиентот да се сврти рефлектори исклучување во текот на ноќта, или постави распоред за рефлектори, за да ги држат во одредено време.

Главните карактеристики

Избор на клиент