.

.

Детали Фабрика Ултра-Меки Детали Четка Мали, Удобен Зафат и Нула Бесплатно Чистење на Надворешноста, Внатрешноста Панели, Амблеми, Значки, Мерач Кластер, Инфозабав?

Детали Фабрика Ултра-Меки Детали Четка Мали, Удобен Зафат и Нула Бесплатно Чистење на Надворешноста, Внатрешноста

DEN 311.28

Пристапност
Во достапна форма

☑️ НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ Детали Четки кои се Достапни Насекаде - Краток Рачка (6.5"). ☑️ ДИЗАЈНИРАН, СОСТАВИ, & ПАКУВАНИ Во САД!. ☑️ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАНА РАЧКА со ТЕКСТУРА ЗАФАТ + ИЗБАЛАНСИРАНИ ЗАФАТ ОБЛАСТ за да се Минимизира Корисникот Замор. ☑️ ХЕМИСКИ ОТПОРНИ се СПРАВИ, УЛТРА-МЕКИ ВЛАКНА + МЕТАЛ-СЛОБОДЕН ИЗГРАДБА за да се Спречи Гребење и БЕЗ ДРВО се СПРАВУВА со кои може да Изгние. ☑️ НАМЕНЕТА ЗА ПОЛЕСНА ДОЛЖНОСТ ЧИСТЕЊЕ на Чувствителни Површини во Внатрешноста & Надвор Вашето Возило.Детали Фабрика Ултра-Меки четки се специјално дизајнирани за светло должност чистење на нула-склони автомобилската површини, како што се "Пијано црно" за внатрешни панели се најде во многу модерни автомобили Тие, исто така, работи одлично за инструмент и инфозабавниот панел бришење и чистење, како и детали околу значки и амблеми каде свиња на косата може март површината.Кој ергономски дизајниран и избалансиран рачки, ќе бидете во можност да се чисти подолго, побезбедно, и повеќе удобно отколку со други детали четки на пазарот.

Главните карактеристики

Избор на клиент