.

.

Маникир Поставена Нокти Поставите 8 во 1 Нерѓосувачки Челик Педикир Комплет Професионални Помине Clippers Помине Грижа Алатки Чешлање Комплет со Носот Коса Ножици мал?

Маникир Поставена Нокти Поставите 8 во 1 Нерѓосувачки Челик Педикир Комплет Професионални Помине Clippers Помине

DEN 1566.24

Пристапност
Во достапна форма

Обезбедува удобен и релаксирачки нега на живот, лесно да се сфати и да се намали заморот. Ве молиме имајте на ум дека кога чистење на производот, ве молиме чистење на производ со вода и мека крпа и избришете ја суво време. 【Мала Тежина и Преносни】 Може да се чуваат во козметички торба, автомобил или ранец, многу погоден за патување или семејна употреба.Тоа е совршен за сите видови на ноктите и го скратува, вклучувајќи жени,мажи,девојки,момчиња и постари лица. 【Лесен за Употреба, Не се лизга се Справи со Дизајн】Многу лесно да се намали тешко и дебели ноктите. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете во мојата продавница, постојат многу производи за вашиот референца, логистика, обично ќе брод во 1-3 дена, се очекува пристигнување време е 9-15 дена. Ве молиме имајте во предвид дека овој производ е лесно да се процени вашите прсти, ве молам поставете го на место каде децата не се лесно да се допре, ви благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент