.

.

MAODU Класичната Уметност Ѕид Налепница Игри за Момчиња Соба Повик Должност Стил на Букви Воена Ѕид Decal Спалната соба Playroom Детска Соба Винил Дома Декор 56X22Cm

MAODU Класичната Уметност Ѕид Налепница Игри за Момчиња Соба Повик Должност Стил на Букви Воена Ѕид Decal Спалната

DEN 348.24

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : ПВЦ, 100% сосема нов.Лесно да се примени, подвижен, издржлив, притисок-отпорни, влијание-отпорни, и влага-доказ.Ѕидот decals се ниско ниво на цена, туку со висок квалитет, кој може да додадете нови функции во вашиот дом ѕид и да ви донесе среќен расположение.Декорација на внатрешни ѕидови или прозорците на куќите, бањи, канцеларии, домови, спортски сали, продавници или на јавни места.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или ако сакате да го прилагодите на вашите омилени модели, ве молиме да се консултирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со професионална DIY прилагодување.Ако сакате да го прилагодите големина што ви одговара, можете исто така да ни кажете, ние ќе произведува според големина.Овие ѕид мурали со креативна уметност те направи вистински ентериер декоратор.Можете да ги користите овие уникатни налепници да се трансформира вашиот простор за живеење од обичните да исклучителна!Со користење на овие налепници, можете да ги красат ѕидовите и прозорците на куќите, бањи, канцеларии, расадници, спални, детски соби, спортски сали, продавници или на јавни места.Што дефинитивно може да додадете повеќе боја, длабочина, забава и личноста на луѓето тука.Се креативни и се примени на мебел, како на пример, фрижидери, маси, клупи, кујната кабинети, фиоки, итн.Тие се многу лесен за употреба.Само кора и се применува.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или ако сакате да го прилагодите на вашите омилени модели, ве молиме да се консултирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со професионална DIY прилагодување.Ако сакате да го прилагодите големина што ви одговара, можете исто така да ни кажете, ние ќе произведува според големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент