.

.

Грива Покривот Мрежа Назад Салон Црна Јакна 2 џебови патент (3X-Голем, Црн)

Грива Покривот Мрежа Назад Салон Црна Јакна 2 џебови патент (3X-Голем, Црн)

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

ГРИВА ПОКРИВОТ МРЕЖА НАЗАД САЛОН ЈАКНИ СЕГА на РАСПОЛАГАЊЕ НА – Дали сте hairstylist, ноктите техника, куче groomer, естетичар или било кој друг вид на салонот професионални, патентираната мазна најлон материјал дава заштита за вашата облека додека одржување на професионална и хип изглед.Овој оригинален текстилни не може да биде уништена, освен со голи раце, тоа е СУПЕР тешко!Стилот на оваа јакна ќе се направи вас и вашиот салон во домот.СИЛНО ИЗГРАДЕНА МРЕЖА И ПАТЕНТ – На трајни затворачи гарантира дека јакна ќе издржи повеќе перења и дека smock ќе трае после многуте перења.На јакна е севкупниот дизајн и неговиот патент е направен со разбирање дека тоа ќе биде во енергични средина.Без разлика дали сте професионален стилист или работа во спа, сите ние побарувачката домот и добар изглед облека, ова е вашата точка!.PLEATED НАЗАД КОНТУРИ НА ЖЕНСКИ ТИП на ТЕЛО - Овие карактеристични јакни се достапни во женска големини од x-small да 4 X-Големи.На уникатен дизајн на јакна е произведен специјално за една дама тело форма, така што таа може да изгледаат професионално, стилски и удобно сите, додека.Стилисти, побараа јакна дека sculpts на жените тип на тело, ги штити нивните облека од вода, салон остатоци, шампон и други салон производи, Мане Покривот испорачува повторно!.ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ СО КРАТКИ РАКАВИ - заштита на вашата облека од хемикалии, шампон и вода.На заштита не е само во предниот дел, со јакна, исто така, нуди комплетна заштита во текот на.Заштита на вашата инвестиција на дневна облека со ГРИВА ПОКРИВОТ производи.На облека е кратки ракави нуди уникатен квалитет за салонот професионални, куче groomer или ноктите салон професионални.Произведено ВО САД – Грива Покривот е едно семејство во сопственост и управувани бизнис, кој со гордост го произведува линија на високо-квалитетни производи за убавина и облека индустрија тука во САД. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање – Грива Покривот производи се поткрепени со 100% гаранција дека сте целосно задоволни со вашиот производ или да добиете вашите пари назад.

Главните карактеристики

Избор на клиент