.

.

EANSSN Спортски Автомобил Постелнина Поставите Формула Трка Утешителот за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Екстремни Тема Кул Брзина Теал Сина Оркестарот Ватенка С

EANSSN Спортски Автомобил Постелнина Поставите Формула Трка Утешителот за Деца на возраст Момчиња Девојчиња

DEN 1205.04

Пристапност
Во достапна форма

Мекото ватенка покрие постелнина собата е специјално дизајниран за деца, возрасни, мажи, жени и млади.НЕ вклучува Утешителот/Прекривки вметнете КРАЛИЦАТА ГОЛЕМИНА СЕТ ПОСТЕЛНИНА : Вклучува 3 парчиња : 1 Прекривки Покрие 229 x 229 cm (90" x 90"), 2 Pillowcases 75 x 50 cm(30" x 20").НЕ вклучува Утешителот/Прекривки вметнете King-size сет постелнина : вклучува 3 парчиња : 1 ватенка покрие 259 x 229 cm (102 инчи x 90 инчи), 2 pillowcases 75 x 50 cm (30 инчи x 20 инчи).БЛИЗНАЦИ ГОЛЕМИНА СЕТ ПОСТЕЛНИНА : Вклучува 3 парчиња : 1 Прекривки Покрие 172 x 218 цм(68" x 86"), 2 Pillowcases 75 x 50 cm(30" x 20").Невидливи патент отворање и затворање на дизајн : патент отворање и затворање, тоа е погодно да се стави на ватенка во и надвор, и тоа може да биде совршено поддржани по повторна употреба и за перење.Заштита : На прекривки корица има скриен патент дека е лесно да се затвори, лесно да се стави на и полетување, машина перат, без пеглање е потребно.Моделот е јасна и услуга животот е долга.

Главните карактеристики

Избор на клиент