.

.

Makartt Поли Помине Гел 30ML Сина Желе Сјајот на Ноктите Продолжување Гел Ноктите Градител за Нокти, Атлантско Сина Помине Комплет Тешко Гел за Нокти се Прошири Гел Трен?

Makartt Поли Помине Гел 30ML Сина Желе Сјајот на Ноктите Продолжување Гел Ноктите Градител за Нокти, Атлантско

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

【Поли Помине Гел на Гламурозен Помине Уметност】 Убава сина желе сјајот на ноктите гел бои направат да се издвоите од толпата и сјај со гламур.Погоден за запознавање, партија и секојдневна работа.Се создаде сјајна нокти изгледа дома со оваа евиденција на blue искра поли помине гел. 【Практични Гел Ноктите Градител за Нокти】 Тоа е подобро да се натопи четка во лизга решение или 70% isopropyl алкохол, која може да ви помогне да користите или да се шири на гел на ноктите градител лесно.Ноктите продолжување гел може да се бере и се наметнува на ноктите двојна форми непречено.Одлично за почетници, така и професионална помине специјалист. 【Силна Уште Флексибилни】 Ова поли помине гел е помалку веројатно да се пробие надвор.кој ќе трае околу еден месец или подолго, со соодветна нокти првично ( поднесување, визуелниот и чистење ) За подобро прилепување, можете исто така да се применуваат помине dehydrator и буквар. 【Креативен Дизајн】 Makartt сина желе сјајот поли помине гел е идеална за да се направи пеперутка налепници за нокти, сува цвет нокти и кристал нокти; Погоден за создавање на ноктите проширување во поинаква форма како квадратни ноктите, овална ноктите, ковчег нокти или француски ноктите. 【Топло Совети】 Да се отстрани гел ноктите градител можете да поднесат го со нокти датотека или ноктите вежба машина поради тоа што не е впие-оф гел.За лекување на ноктите продолжување гел подобро, можете да користите ноктите светилка за во 60-120s. 1.Лесно да се примени и на вратите. 2. Посилно од хард гелови. 3. Премиерот материјали и строги процес се обезбеди квалитетот на нашите производи. 4. Природниот Поли Помине Гел, DIY салон на квалитетот на ноктите дома, нека ви биде примамливо додека датира, купување, забава, дури и во секојдневниот живот. 1. Со двојна форма. 2. Со ноктите форма. 3. Се применуваат како шалче Употреба на природни нокти без додавање должина, само да се направи вашите нокти посилни или повеќе славно.Одличен Подарок ИДЕЈА-Ова поли гел ноктите ќе биде изненадување за вашата девојка, мајка и сопруга на Роденден, Денот на Вљубените, Мајки Ден, Годишнина, Божиќ, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент