.

.

40inch Гаража Механичар Creeper,Ергономски Палубата, Автомобил Автомобилската Creeper Возен за Авто Поправка и Одржување со Двострано Алатка Слот за Дизајн и 6 Универзална Т

40inch Гаража Механичар Creeper,Ергономски Палубата, Автомобил Автомобилската Creeper Возен за Авто Поправка

DEN 4144.32

Пристапност
Во достапна форма

▶Пластични Creeper е едно парче удар moded creeper кои се направени надвор од ЈП пластика.Тоа е мала тежина ,но силна.Со неговата отпорност, тој им дава на корисниците дополнителна удобност при полагање на тоа.Го носат рачка, го прави лесно да ги собереш, позиција, или транспорт. ▶Криви дизајн на грбот е повеќе погоден за човечкото тело, а тоа е удобно да лежи долу за долго време без рамената, а рамената се не болно. ▶Удобна рачка, елегантен се справи со дизајн на долниот дел, лесно да ги собереш и да ги чува. ▶Товарот ритам дизајн, плоча ритам рамномерно го носи товарот, значително подобрување на товарот капацитет. ▶Ние секогаш сме одговорни за нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пластични creeper Лежи Одбор е многу силна.Дршката е лесно да ги собереш, позиција или транспорт, и е ергономски дизајниран■ спецификација на Производот■ Пакет се Вклучени : ◆Материјал : PE1 creeper Лежи Одбор само■ Совет : ◆ Ние само го продаде creeper Лежи Одбор , не вклучувајќи и други украси.◆ Не допирајте или биде блиску до огнот извор за да се избегне топење деформација◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално.◆Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент