.

.

Вокер и Hawkes - Премија Cowhide Кожа Лента Кабелот 1.9 mm Дебелина String

Вокер и Hawkes - Премија Cowhide Кожа Лента Кабелот 1.9 mm Дебелина String

DEN 238.80

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Кожа.Направени од Премиум Cowhide Кожа.Се продаваат како Континуирана Должина.Кожа Кабелот може да се користи за различни апликации; Накит, ѓердани, белегзии, обетки, beading, облека, кеси, декорација, итн.Може да се користи за замена чипка непријател Чевли и чизми.Се продаваат во 2mm, 3мм, 4mm и 5mm ширина.На Флексибилни и издржливи Cowhide Кожа Мозок направени од Премиум Cowhide Кожа.Достапни во различни дебелини и должини.Кожа Кабелот идеален за Накит, нараквици, украсување, производство камшици, DIY задачи и занаети.Ве молиме имајте во предвид папочната врвка има дебелина од 1.9 mm.Ве молиме имајте во предвид било која должина купени, ќе биде пратена како континуирана должина.

Главните карактеристики

Избор на клиент